E-Ticareti Mobil Ortama Taşıyın

E-Ticaret Mobil Uygulama

Zengin Tasarım Seçenekleri

Mobil alışveriş alanında tecrübe edilmiş pratiklere uygun, kullanıcı dostu tasarımlarımız sayesinde işletmenize özgü olarak hazırladığımız mobil uygulamanızda müşterilerinize keyifli bir alışveriş imkanı verin.

Mobil uygulamanız zengin tasarım seçeneklerimiz ile işletme kimliğinize özgün olarak geliştirilmektedir. İşletme konseptiniz, ürün gamınız, logonuz, renginiz adınız birlikte değerlendirilmekte ve size özel tasarımlar sunulmaktadır.

Anlık Bildirimler

Nerede ve ne zaman olursa olsun müşterilerinizle her an irtibat halinde olun. Mobil uygulamanızın Anlık bildirim özelliğiyle müşterilerinizi haberdar edebilecek ve her an ilgilerini çekebilme gücüne sahip olacaksınız.

Yaptığınız indirimlerden, kampanyalarınızdan, genel veya kişiye özel tanımladığınız indirim kuponlarınızdan müşterilerinizi anında haberdar edebileceksiniz. Müşterilerinizle bağınız her zaman daha kuvvetli olacak.

Ödeme Seçenekleri

Mobil uygulamanız dünyada yaygın olarak kullanılan gerek ulusal gerekse uluslararası her türlü ödeme sistemine entegre edilebilmektedir. Dilediğiniz ödeme seçenekleri ile müşterilerinize esneklik sağlayabileceksiniz.

Mobil Yönetim Paneli

Web yönetim paneline ilaveten sunduğumuz mobil yönetim paneliniz ile tüm işletmenizi dilediğiniz yerden cebinizden takip edebileceksiniz. Tüm siparişlerinizden, stok durumunuzdan, müşteri yorumlarından anında haberdar olma ve vakit kaybetmeden reaksiyon alma imkanı kazanacaksınız.

Üyelik Sistemi

Uygulamalarınız sayesinde müşterileriniz üye yapabilecek ve onlarla daha sıkı bağ kurabileceksiniz.

Müşterilerinizin alışkanlıklarını, önceki siparişlerini, değerlendirmelerini ve yorumlarını takip edebilecek, müşterilerinize özel indirimler, avantajlar sağlama imkanı yakalayacaksınız.

Çoklu Dil

İngilizce’ den Çince’ ye kadar tüm dil seçeneklerimiz ile mobil uygulamanız dünyaya açılan kapınız olacak. 

Mobil uygulamanız müşterinizin telefonunda kullandığı dil seçeceğini otomatik olarak tanıyacak ve mobil uygulamanızın dilini müşterinizin diline ayarlayacaktır.

Çoklu Para Birimi

Uygulamalarımızda tanımlı olan uluslararası bir çok para birimi ile dilediğiniz para birimleriyle müşterilerinize alışveriş esnekliği sunabileceksiniz.

Ürün Kategorileri

Sınırsız kategori tanımlama özelliği sayesinde ürünlerinizi dilediğiniz gibi tasnif edip sunma imkanına sahip olacaksınız. Size vereceğimiz yönetim paneli sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde yeni kategoriler ekleyebilecek veya çıkarabileceksiniz.

Ürün Öne Çıkarma

Dilediğiniz zaman dilediğiniz ürünleri seçerek ana sayfada her zaman göz önünde tutabileceksiniz. Yönetim paneliniz sayesinde dilediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz.

Ürün Kampanyaları Tanımlama

Dilediğiniz ürünleri “Haftanın Ürünü”, “En Çok Satanlar” vb. şeklinde dilediğiniz bir etiket adı altında sergileyebileceksiniz ve dilediğiniz şekilde kampanyalar tanımlayabileceksiniz. Yönetim paneliniz ile bütün bunları kimseye ihtiyaç duymadan dilediğiniz şekilde her zaman kolaylıkla yapabilme olanağı kazanacaksınız.

Favori Ürünler

Müşterileriniz diledikleri ürünleri favori olarak tanımlayabilecek ve diledikleri zaman kolaylıkla favori ürünlerine ulaşabilecekler.

Ürün Arama ve Filtreleme

Müşterileriniz aradıkları ürüne sadece bir tıkla anında ulaşabilecekler. Aradıkları ürünün özelliklerine göre filtreleme yapabilecekler.

Ürün Detayları

Kullanıcı dostu, bir bakışta anlaşılabilir, fonksiyonel ve şık tasarımıyla ürün detay sayfasından müşterilerinize ürün hakkında her türlü detayı aktarabilecek. Yüksek çözünürlükte ve büyütülebilir ürün resimleri sergileyebileceksiniz.

Siparişler

Satış sonrası hizmetin başlangıcı olan sipariş takip hizmeti için tasarlanmış olduğumuz siparişler sayfası ile müşterilerinize diledikleri zaman siparişlerinin durumunu takip etme ve sipariş detaylarını incelme imkanı sunabileceksiniz.

Kupon Tanımlama

Dilediğiniz zaman müşterilerinize özel veya genel indirim kuponları tanımlayabileceksiniz. Yönetim paneliniz sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan kuponlarınızı tanımlayabilecek, geçerlilik sürelerini, müşteri başına veya genel olarak kullanım adeti sınırlamalarını kolaylıkla ayarlayabileceksiniz. Tanımladığınız kuponları dilerseniz mobil uygulamanızın anlık bildirim özelliğiyle veya SMS, e-mail vb. yöntemlerle müşterilerinize iletebileceksiniz.

Ürün Değerlendirme

Müşterilerinize satın aldıkları ürünü değerlendirme ve yorum ekleme imkanı verecek aynı zamanda başkaları tarafından yapılmış olan yorum ve değerlendirmeleri de görme olacağı sunabileceksiniz..

E-Ticaret Mobil Uygulama